Картриджі

Каталог картриджів на POD-системи від відомих виробників в інтернет-магазині DumnaHata. Купити картридж для ПОДу з доставкою по Червонограду та в будь-яке місто України

Показано 1–9 із 19

Картриджі для Voopoo та комплектуючі для інших POD-систем ви можете придбати в нашому магазині. Ці деталі не тільки допомагають зберегти вашу улюблену рідину для вейпінгу, а й забезпечують приємне паріння кожному. Вибір правильного змінного картриджа може бути важким завданням, особливо для тих, хто тільки знайомиться з електронними сигаретами. Нижче ми наведемо параметри, які варто враховувати під час вибору перезаправних картриджів, однак якщо це не допоможе, то ви завжди можете звернутись до менеджерів магазину – вони проконсультують з усіх питань та допоможуть обрати потрібний картридж Argus чи іншу позицію. 

Як вибрати картридж для POD-системи?

Обираючи картридж для POD-системи варто звернути увагу на наступні параметри:

 • Сумісність. Це, напевно найголовніше, адже від цього залежить можливість  використання самої POD-системи, або електронної сигарети. Не всі картриджі можуть використовуватись з усіма пристроями, які доступні сьогодні на ринку.
 • Місткість. Варто обирати комплектуючі з відповідною ємністю, яка є оптимальною для ваших потреб. Якщо ви палите багато, то краще вибрати картридж з великою ємністю – так вам не треба буде не заповнювати його надто часто, часу на це треба небагато, однак і його треба знайти. У нас є картридж Smok Novo X 0.8 ohm на 2 мл, картридж Freeton F-resin BREEZE SE  на 2 мл, комплектуючі на voopoo argus з тим же обсягом тощо.
 • Матеріали. Варто обирати комплектуючі, виготовлені з безпечних для здоров’я матеріалів, вони також мають не викликати корозії або реакції зі смаковими рідинами. У нас всі комплектуючі на voopoo argus pod, smok novo 2x та інші системи є безпечними та бездоганними в плані якості.  
 • Смак та пар. Деякі картриджі оснащені вбудованими котушками, які дозволяють насолоджуватися більш інтенсивними смаками та густішою парою під час паління. 

Які картриджі ви можете замовити в нашому магазині?

Асортимент картриджів для POD-систем у нас величезний. У нашому магазині ви можете замовити:

 • картридж на Аргус, який дозволяє користувачам насолоджуватися чистим смаком і насиченим паром;
 • комплектуючі для Lost Vape Ursa Nano & Ursa Baby POD Kit – зручний замінний випарник, який забезпечує чудовий смак та задовольняючу хмарку пару;
 • картридж на voopoo argus p1 для справжній цінителей ароматного диму;
 • Картридж Freeton F-resin BREEZE SE – 1.0 Ohm та багато інших позицій.

Чому варто купити картридж на под-систему у нас?

Оформити замовлення на картриджі для под-систем у нашому вейп шопі варто з наступних причин:

 • ми пропонуємо кращі ціни на всі позиції, які представлені на сайті;
 • наш магазин пропонує різні варіанти оплати та доставлення замовлення в Київ, Одесу, Житомир, Вінницю, Чорноморськ, Тернопіль та інші куточки країни;
 • ми пропонуємо клієнтам тільки високоякісні картриджі, використання яких є безпечним для здоров’я;
 • ми забезпечуємо високу швидкість відправлення замовлення, зазвичай замовлення ми відправляємо в день його оформлення на сайті чи телефоном;
 • у нас представлено величезний асортимент картриджів для різних под-систем й тому ви неодмінно зможете вибрати гарний варіант для себе. 
Кошик